A jsem tu zase! Stýskalo se vám?

Bystřejší si povšimli, že když čtou tyto řádky, tak blog Kingdom of Šalamounka zase funguje na plné pecky! No zase tak moc dobře ne, protože bylo potřeba přejít na nový redakční systém, prohrabat se milionem šablon a jednu vybranou pak kompletně překopat. Vlastně ani to není pravda, ale tak už to tady prostě chodí. Vždyť už jenom ten název je zavádějící. Na Šalamounce téměř dva roky nežiju, ale když už jsem ukořistil poměrně zapamatovatelnou doménu, tak nebudu přeci měnit jméno na Kingdom of Vidoule, že?

Blog je tedy mrtvý, ať žije nový blog! Co lze očekávat? Popravdě už nemám chuť na nějaké kategorie. Každých pár měsíců mě baví něco jiného a zakládat kvůli tomu zase sekci Geocaching nebo Wikipedie a pak v každé mít 2 – 3 články… prostě to vypadá jako amatérismus a ten je potřeba maximálně zakrýt pod roušku jednoduchého a přehledného webu o dvou stránkách. Ale přece! Časem se tu a tam objeví trochu jiný pohled na různé videohry (záměrně nepoužívám slovo recenze). Nesmí chybět něco málo z mého života pro těch pár přátel, kteří blog sice nečtou, ale pravidelně sledují přírůstky nových článků, aby mi mohli vyčíst mou lenost napsat něco nového.

Abych nezapomněl, starý blog není zase tak úplně mrtev. Díky Štěpánovi z Greendotu mám kompletní zálohu všech článků v použitelné formě. Dohromady asi necelých 150 textů, které mi pomohou vyplnit hluchá období mé kreativity a nezbývá než doufat, že čtenářům předchozí generace blogu nepřijdou nápadně povědomé. Ve spojení se statistikami původního webu tak aspoň můžu vrátit internetu články o operaci chrápání a jim podobné (prostě něčím zajímavé), které dosahovaly patrné návštěvnosti.

Úvod bychom měli. Snad se vám bude stránka líbit. A když ne, tak zkusím přidat ještě několik sociálních ikonek do horní lišty!

P.S: Ty tři čárky nad sebou, vlevo nahoře, to je menu 😉